World Slovensky Zdravie Alternatívna medicína
51
Acidofit - Odkyslenie organizmu
Minerálny nápoj Acidofit pomáha v boji proti prekysleniu organizmu a svalovým kŕčom. Zistite, či je Váš organizmus v acidobázickej rovnováhe.
Altemeda
Celostná diagnostika, liečba alergií, potravinových intolerancií, chronických zdravotných problémov, detoxikácia a regenerácia organizmu, biorezonacia.
Alterna
Vám ponúka biorezonančnú terapiu, kineziológiu - metódu uvoľňovania stresu a reflexnú masáž chodidiel.
Alternatívne centrum zdravia a relaxu
Ponúkame masáže relaxačné, liečebné i exotické. Alternatívna medicína, tradičná čínska medicína, cvičenia joga, čínske zdravotné cvičenie Gui Gen Qi Gong, kurzy, prednášky, workshopy, E-shop.
Ananda
Články a informácie o rôznych druhoch alternatívnej medicíny.
Aromaterapia
Domáca liečba aromaterapiou. Ako namiešať éterické oleje, ako si pripraviť aromaterapeutický kúpeľ, masáž, obklady na problematické miesta alebo prečistenie a prevoňanie vzduchu vo Vašom domove.
Auracentrum Dubnica
Ponúkame fotenie aury, vyhodnotenie i výklad. Naše auracentrum nájdete v Dubnici nad Váhom, Trenčíne a Považskej Bystrici.
Bachova kvetová terapia
Bachova kvetová terapia účinne lieči pocity únavy, nervozity, strachu, úzkosti a depresie uvoľnením zablokovanej negatívnej energie. Vhodná pri liečení deti, ktoré trpia nevysvetliteľným strachom, malou sebadôverou, či nedostatkom koncentrácie.
Bachova terapia
Informácie, poradenstvo a predaj Bachových esencií a iných kvetových esencií a produktov. Bachova terapia a jej účinky na zdravie.
Biolampa Biostimul
Biolampy Biostimul (český patentovaný výrobok) pre metódu liečby - fototerapia zakúpite v našom obchode, kde sa dozviete aj užitočné informácie a rady pre aplikáciu. Ponúkame tiež prírodné prípravky Balneo Natural pre rašelinové zábaly a kúpele.
Biolampa.info
Svetelná terapia má jedinečnú schopnosť prirodzene aktivovať samoliečebný potenciál ľudského organizmu. Včasná a správna aplikácia môže znížiť celkovú spotrebu liekov, zmierniť nežiadúce a vedľajšie účinky chemických preparátov, alebo nebezpečie návyku.
Biorezonancia Bratislava
Biorezonančná terapia pomáha pri chronických ale aj akútnych zdravotných problémoch.
Bylinkáreň
Využitie bylín pri výrobe mastičiek, olejov a čajíkov. Koreniny, aromaterapia a kozmetika.
Centrum Tradičnej čínskej medicíny
Tradičná čínska medicína, informácie o TČM, diagnostika, prevencia a liečba bylinnými preparátmi, akupunktúra
Chia semienka
Chia.sk to je skrytá energia z prírody. Energetické semienka a zaujímavé recepty, kde všade sa dajú tieto skvelé semienka použiť.
Cordyceps sinensis
Cordyceps sinensis alebo len Cordyceps je jednou z najznámejších a najvzácnejších liečivých húb využívaných vo východných kultúrach a ich tradičnej medicíne. Cordyceps je vyhľadávaný najmä pre jeho priaznivé účinky na zlepšenie fyzickej a mentálnej výkonnosti, obnovu sexuálnej energie a posilnenie imunity.
Detoxikačné centrum Slnečnica
Ponúkame Vám detoxikačný pobyt, spojený s masážami rôzneho druhu. Okrem toho Vám vieme zabezpečiť ubytovanie s fitnes posilňovňou, prepravu osôb aj materiálu do 800kg a horského sprievodcu na najvyššie hory.
Gnostik centrum
Biorytmická metóda kontroly plodnosti.
Harmony centrum - masáže Zvolen, Detva
Najširší výber masáží, holistické terapie - kontakt 0903526053 Zvolen - J.A.Komenského 2230/29 Detva - Bottova 1272
Harmónia Zdravia
Alternatívne možnosti riešenia zdravotných problémov.
Havajská masáž Lomi Lomi
Originálna havajská masáž, po ktorej sa budete cítiť plní energie, šťastia a zdravia. Očistí a zvýši váš energetický potenciál a umocní vašu jedinečnosť.
Herbár
Herbár rastlín a bylín, užitočných, liečivých a zaujímavých. Popisky s fotkami a nákresmi, rady na použitie rastlín v kozmetike a pri liečbe.
Hirudoterapia.sk
Liecivé pijavica. Kurzy hirudoterapie, predaj pijavice lekárskej, liečenie pijavicami, elektronická kniha.
Homeopatka Mgr. Pavlína Hollá, SAKHom
Homeopatické poradenstvo Bachova kvetová terapia
HYPNOS - centrum hypnózy a hypnoterpie
Moderna hypnoza, kognitívno-behavioralna hypnoterapia, itegratívna hypnoterapia. Sportova hypnoza, pracovna hypnóza, zazitkova hypnoza - Bratislava.
Ing. Jana Karabová - Biorezonancia.biz
Pomocou biorezonancie vykonávame tieto terapie: odvykanie od fajčenia, odvykanie od alkoholu, chudnutie, zmiernenie alebo eliminácia alergie a ďalšie terapie.
Klasická homeopatia
Kurzy klasickej homeopatie pre verejnosť v Bratislave. Prečo homeopatia? Je to bezbečná, neinvazívna a netoxická terapia bez vedľajších účinkov. Ako vieme môžu sa ňou liečiť deti, tehotné ženy, starí ľudia.
Koloidné striebro DrJuice
Predaj a distribúcia výživového doplnku koloidné striebro DrJucie. Koloidné striebro je prírodným antibiotikom. Posilnite si imunitný systém.
LAMEDIX - PhDr. Renáta Ráchelová
Poskytujeme liečenie prostredníctvom Hypnózy, Psychosociálne poradenstvo, Energo terapiu, organizujeme odborné kurzy.
Liečba bylinkami
Informácie o množstve rastlín a kúr, na ktoré sú prírodné výrobky používané.
Liečívé rastliny
praktické informácie o liečivých bylinách a rastlinách.
Marianna Dančová - Terapia Cesta Bratislava
Terapeut Marianna Dančová poskytuje liečebnú metódu Brandon Bays - Cesta v Bratislave. Metóda je schopná liečiť aj neliečiteľné ochorenia ako sú crohnova choroba, ulcerózna kolitída, celiakia, rakovina, nádory, alergie, úzkosť.
Masáže u Vás doma
Klasická, rekondičná, relaxačná a športová masáž s doplnkami lymfodrenáže a reflexnej masáže obohatenej prvkami východnej filozofie a čínskej masáže priamo u Vás doma v Bratislave, Šamoríne a okolí.
Masáže | BeWell Relax Centrum
Kvalitné masáže priamo centre Bratislavy v príjemnom prostredí neďaleko Eurovea Galleria. Priateľský personál, profesionány prístup, ceny pre každého a Vaša spokojnosť na prvom mieste.
Meditácia
Ezoterika a alternatívna medicína, poradne, obrazové galérie, prednášky a články.
Poradenstvo Zuzana
Regenerácia duševných a fyzických síl pomocou konzultácií, poradenstva a fyzického cvičenia.
Regresná terapia
Stránka o regresnej psychoterapii, teória, prax, semináre, kurzy, fórum.
Sahadža Joga
Spoločnosť Sahadža Joga podporuje rozvoj osobnosti a sebarealizáciu a zároveň organizuje meditácie a cvičenia jogy.
Shingit.sk
Informácie o šungitových pyramídach a ich predaj.
Slniečková s.r.o.
Služby a poradenstvo pre zdravie a zdravý štýl života. Terapeutické masáže a vyšetrenie krvi. Semináre v oblastiach zdravej výživy a životného štýlu.
Soľné jaskyne
Katalóg soľných jaskýň na Slovensku.
Spiritual Response Therapy
Je alternatívna terapia, ktorá pomáha odstraňovať psychické traumy a podvedomé bloky zo psychiky človeka.
Tiens-tajomstvo zdravia a dlhého života
Pomoc a rady pri riešení zdravotných problémov pomocou čistých prírodných produktov východnej medicíny bez rozdielu veku,orgánové hodiny,diagnostika zdravia
Tradičná čínska medicína
Bylinné zmesi WAN sú tradičné čínske bylinné zmesi vo forme lisovaných guličiek. Guličky uľahčujú užívanie, sú chuťovo neutrálne a stabilné. Čínske bylinné zmesi od Lanzhou Taibao sú vyrobené podľa starých tisícročných receptúr. Výrobca striktne dbá na dodržiavanie receptúr uvádzaných v lekárskych knihách starých autorov. Tradičná čínska medicína existuje už 4000 rokov.  Jej zásady a pricípy sú overené tisícročnými skúsenosťami. Cieľom tradičnej čínskej medicíny je zachovanie zdravia u zdravých a vrátenie zdravia chorým.
Tradičná čínska medicína
Diagnostika a poradenstvo, predaj wanov, bylinných zmesí a iných produktov TCM.
Tréner očí - okuliare na zlepšenie zraku
Pravidelné použitie dierkovaných okuliarov zmerateľne zlepšuje zrakovú ostrosť pri rôznych poruchách zraku: krátkozrakosť, ďalekozrakosť, astigmatizmus, tupozrakosť. Požíva sa aj preventívne, odstraňuje únavu očí a bolesti hlavy.
Vitalhaus
Prírodná liečba, liečiteľstvo na princípe naturopatie. Prevencia a detoxikácia organizmu.
Zapper Technology
Prístroj na ničenie a likvidáciu vírusov, baktérií a plesní v oblasti elektroterapií.
Zbavte sa alergií a závislosti na nikotíne pomocou Biorezonancie
Biorezonančné vyšetrenie,ktoré slúži na odvykanie od fajčenia, ošetrenie alergií, bolesti chrbta, končatín, detoxikácia, tráviace problémy. Biorezonančná terapia s BICOM 2000. Biorezonančná terapia je rýchla, absolútne bezpečná a bezbolestná metóda.
Zelené potraviny
Ponuka výživových doplnkov chlorella a zelený jačmeň.
Znovunapojenie- Reconnection (TM)
Reintegračné liečenie - nová forma osobnej transformácie, energetické a transsenzorické liečenie, prebiehajúce za hranicou našich piatich zmyslov, umožňujúce realizovať celý váš potenciál na vyšších úrovniach.

Táto kategória v iných jazykoch 31

[Doctor Mozilla]
Posledná zmena:
Október 1, 2016 at 5:15:09 UTC
Zdravie
Domov
Správy
Voľný čas
Zdroje
Regionálne
Veda
Internetové obchody
Spoločnosť
Šport
All Languages
Kultúra
Obchod a služby
Počítače
Hry