Fachowe czasopisma matematyczne (tygodniki, miesięczniki itp) wydawane zarówno w wersji online jak i papierowej. Zawierające publikacje o nowościach, opiniach i bieżących wydarzeniach w świecie matematyki.
Delta - kategoria matematyka
Wybór artykułów z popularnego miesięcznika matematyczno-przyrodniczego.
Matematyka
Dwumiesięcznik dla nauczycieli matematyki na wszystkich poziomach nauczania, w różnych typach szkół. Strona zawiera opis zasad prenumeraty i podstawowe wiadomości o czasopiśmie.
Matematyka i Komputery
Kwartalnik grupy roboczej Matematyka i Komputery Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, poświęcony zastosowaniu nowoczesnych środków dydaktycznych w nauczaniu matematyki. Strona zawiera podstawowe informacje o składzie redaktorskim, zasadach prenumeraty.
Matematyka w Szkole
Dwumiesięcznik dla nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów. Na stronie możemy zapoznać się z zasadami prenumeraty, poczytać w wersji online artykuły z bieżącego wydania jak i archiwalnych.
MMM - Magazyn Miłośników Matematyki
Kwartalnik przeznaczony dla interesujących się matematyką, amatorów zagadek i łamigłówek. Na stronie możemy zapoznać się ze spisem treści bieżącego wydania i wydań archiwalnych, ze składem redaktorskim i zasadami prenumeraty.
Wiadomości Matematyczne
Czasopismo (również w wersji on-line) wydawane przez Polskie Towarzystwo Matematyczne. Zawiera informacje o wydarzeniach naukowych, zjazdach, konferencjach, recenzje książek oraz materiały i dyskusje o dydaktyce matematyki i terminologii matematycznej
Świat Matematyki - gazeta matematyczna
Czasopismo matematyczne dla uczniów i miłośników matematyki. Informacje o numerach poprzednich i bieżących, zasady prenumeraty.

Inne wersje językowe tej kategorii: 5

[Fraternity Mozilla]
Ostatnia zmiana:
stycznia 7, 2016 at 17:18:06 UTC
Nauka i edukacja
Zakupy
Społeczeństwo
Sport
All Languages
Kultura i sztuka
Biznes
Komputery
Gry
Zdrowie
Dom
Media
Wypoczynek
Leksykon
Regionalne