W tej kategorii znajdują się strony firm zajmujących się publikacją czasopism.

Zobacz także: 1

Axel Springer Polska
Polski oddział niemieckiego wydawnictwa. Bogate informacje na temat wydawanych tytułów, najważniejsze wydarzenia, możliwość zakupu numerów archiwalnych.
Bauer
Wydawca kilkudziesięciu czasopism: młodzieżowych, kobiecych, komputerowych, telewizyjnych i rozrywkowych, motoryzacyjnych.
Elamed
Wydawnictwo specjalizujące się w czasopismach branżowych, dla specjalistów.
Gruner + Jahr Polska
Jeden z czterech głównych działów wydawnictwa Bertelsmann. Aktualności, cennik reklam, oferty pracy.
Hortpress
Wydawca czasopism i książek o tematyce ogrodniczej i rolniczej. Czasopisma: Owoce Warzywa Kwiaty, Agrotechnika, Sad Nowoczesny, Pieczarki, Poradnik Plantatora Buraka Cukrowego, Rośliny Ozdobne, Technika Rolnicza Ogrodnicza Leśna,
Lupus Sp. z o.o.
Wydawnictwo prasy komputerowej, aktualności z rynku IT i wiele innych.
MEDSPORTPRESS - Agencja Wydawnicza
Wydawca czasopism naukowo - medycznych: "Ortopedia Traumatologia Rehabilitacja" "Fizjoterapia Polska" "Medycyna Sportowa" "Niepełnosprawność i Zdrowie". Dla lekarzy, pacjentów, naukowców.
Perspektywy Press
Wydawca miesięcznika Perspektywy, miesięcznika Gimnazjum, informatorów edukacyjnych (Maturzysty, o studiach podyplomowych i MBA, Gimnazjalisty, o szkołach podstawowych itd.). Na stronie także rankingi szkół i uczelni.
Phoenix Press Media
Serwis wydawnictwa Phoenix, specjalizującego się w prasie kobiecej oraz magazynach krzyżówkowych. Aktualności, tytuły, możliwości zatrudnienia. System zamawiania powierzchni reklamowej.
Pro Agricola
Wydawnica pism branżowych: Hodowca Drobiu, Hodowca Bydła i Trzody Chlewnej, Indyk Polski.
Superpress - Wydawnictwo Humoru i Satyry
Informacje o pierwszym humorystycznym wydawnictwie w Polsce (rok zał. 1991) oraz jego ogólnopolskich czasopismach rozrywkowych (m.in. Dobry Humor).
Wydawnictwo Inwestor
Wydawca ogólnopolskiej Gazety Przemysłu Drzewnego i Meblarstwa oraz dystrybuowanego na terenie Rosji, Litwy, Łotwy, Ukrainy i Białorusi rosyjskojęzycznego Przemysłu Drzewnego Europy Wschodniej.
Wydawnictwo Makler
Wydawca czasopism kobiecych: Moja Kuchnia, Poradnik Smakosza, Ciasta Domowe, Robótki Ręczne, Dama w swetrze, Igłą i nitką oraz Szydełkiem i na drutach.
Wydawnictwo Murator
Czasopisma, katalogi i książki z branży budowlanej, medycznej, kobiecej, rekreacyjno-zdrowotnej, żeglarskiej, podróżniczej i internetowej. Na stronie także internetowy sklep z zastawą stołową i odsyłacze do serwisów tematycznych Muratora i forum dyskusyjnego.
Wydawnictwo Pomorskie
Grupa 'Wydawnictwo Pomorskie' jest wydawcą dzienników i tygodników ukazujących się na północy Polski. Na stronie informacje o firmie oraz wybór i archiwum artykułów z publikowanych czasopism.
Wydawnictwo SIGMA-NOT
Wydawca prasy branżowej o ukierunkowaniu technicznym. Ponad 30 tytułów z branż: budownictwo, elektronika, górnictwo, hutnictwo, ochrona środowiska, telekmunikacja, przemysł spożywczy.

Inne wersje językowe tej kategorii: 4

[Book Mozilla]
Ostatnia zmiana:
lipca 8, 2016 at 6:24:11 UTC
Biznes
Komputery
Gry
Zdrowie
Dom
Media
Wypoczynek
Leksykon
Regionalne
Nauka i edukacja
Zakupy
Społeczeństwo
Sport
All Languages
Kultura i sztuka