Zobacz także: 1

Alu International Gdańsk
Producent aluminiowych konstrukcji okrętowych, kadłuby jednostek pływających, jachty i łodzie, sterówki, nadbudówki i zbiorniki.
Damen Shipyards Gdynia
Producent holowników portowych i oceanicznych, statków badawczych, do zwalczania rozlewów olejowych, do obsługi oznakowania nawigacyjnego i rybackich oraz szybkich łodzi ratowniczych i patrolowych i jachtów.
Euromos, Gdynia
Budowa i remonty statków. Ponadto usługi w zakresie: przeładunek morski, holowniki, nurkowe; transport wodny pontonami; wentylacja i nagrzewanie; elektromonterskie, wodziarskie i bosmańskie.
Gryfia, Szczecińska Stocznia Remontowa
Producent promów samochodowo-pasażerskich, holowników, kutrów rybackich i jachtów, remonty i przebudowy statków.
Kil
Oferuje usługi z zakresu techniki okrętowej. Zajmuje się projektowaniem, produkcją, naprawą i konserwacją urządzeń okrętowych oraz wyposażenia pokładowego. Szczecin.
Nauta, Stocznia Remontowa w Gdyni
Budowa kadłubów i jednostek pływających, bloków, sekcji stalowych i konstrukcji off shore, przebudowy, przedłużenia i remonty jednostek pływających, zakres usług, projekty, potencjał produkcyjny.
Quadrant Marine Consultancy Polska
Oferuje remonty, serwis, przebudowę statków jak i budowę nowych jednostek. Dysponuje również mobilnymi grupami remontowymi świadczącymi usługi w międzyrejsach oraz portach na całym świecie.
Stocznia Gdańska, Grupa Stoczni Gdynia S.A.
Budowa statków pełnomorskich, wyposażenia, sekcji okrętowych i konstrukcji stalowych, informacje o firmie i możliwościach produkcyjnych.
Stocznia Gdynia S.A.
Producent kontenerowców, produktowców i chemikaliowców, tankowców "crude oil", masowców, statków wielozadaniowych, gazowców, samochodowców RO-RO, statków typu RO-PAx, oferta produkcyjna, certyfikaty.
Stocznia Marynarki Wojennej w Gdyni
Producent kontenerowców, masowców, produktowców, holowników oraz wyposażenia, przedłużenia kadłubów statków, możliwości produkcyjne i remontowe, oferta konstrukcyjna, lista statków oraz bieżące prace.

Inne wersje językowe tej kategorii: 5

[Boat Mozilla]
Ostatnia zmiana:
kwietnia 26, 2016 at 12:54:05 UTC
Biznes
Komputery
Gry
Zdrowie
Dom
Media
Wypoczynek
Leksykon
Regionalne
Nauka i edukacja
Zakupy
Społeczeństwo
Sport
All Languages
Kultura i sztuka