World Lietuvių Buitis Būsto priežiūra
11
Ši kategorija - tinklapiams apie būsto priežiūrą: daugiabučių namų savininkų bendrijų informacija, būsto atnaujinimas ir renovacija, energijos taupymas, parazitų naikinimas ir panašiai. Puslapius apie komercines statybos ar remonto paslaugas rasite Verslo ir finansų kategorijoje

kategorijos 1

Taip pat žiūrėkite: 1

Būsto modernizavimo asociacija
Vilniaus savivaldybės būsto atnaujinimo programa. Žinios apie programą, kaip dalyvauti, būsto renovacijos patarimai.
Būsto renovacijos agentūra
Žinios apie būsto renovavimą Lietuvoje, argumentai už renovaciją. Bendrijos įkūrimo, projektų parengimo ir valdymo, priežiūros ir dokumentų rengimo paslaugos.
Interjero dizainas
Projektavimo bei dizaino sprendimai: pilnas statybinių brėžinių paketas bei reikalingų leidimų gavimas; 3D vizualizacijos; dekoratyvinių medžiagų, baldų bei visų kitų interjero elementų parinkimas; autorinė priežiūra.
Meistro Pagalba
Smulkus remonto darbai, patalpu prieziura, meistras biure ir namuose - santechnikos, elektros, apdailos, staliaus darbai.
Namų interjeras | idėjos namams | sienų apdaila
Naudingi patarimai kaip susikurti šiltus ir jaukius namus
Pastatų griovimas
Sponsa.lt tai patikimų statybos bendrovių asociacija be tarpininkų. Mes iš gausybės informacijos atrenkame patikimas bendroves, kurios tiesiogiai siūlo savo paslaugas ir gali pateikti geriausią sprendimą, todėl Jums nereikia blaškytis tarp gausybės informacijos. Sponsa.lt pateikta informacija yra pateikiama tik informaciniais tikslais.
Respublikiniai būsto valdymo ir priežiūros rūmai
Tai daugiabučių bendrijų ir administruojančių įmonių asociacijos "Būsto rūmai" tinklapis.
Salvata Taisykla
Teikiame visų tipų ir gamintojų, buitinės, pramoninės bei gastro technikos, įrangos ir prietaisų aptarnavimo paslaugas - remontas, aptarnavimas, pajungimas, montavimas, priežiūra.
Sauresta
Kiekvienas namas turi turėti kaminą. Todėl Sauresta papasakos jums apie metalinius kaminus, kaip juos pasirinkti ir kuo jie ypatingi.
Stogo Dangos Kaina
Stogo dangos kaina nėra labai didelė, bendros stogo renovacijos ir statymo išlaidos nėra mažos. Dėl šios priežasties labai stipriai taupyti stogo dangos sąskaita nevertėtų – bendros išlaidos padidėja tik truputį, o rezultatas gali būti labai svarbus
Šiferis Kaina Internetu Pigiau
Šiferis kaina pasižymi vidutine. Tai nėra nei ypatingai pigi, nei neadekvačiai brangi medžiaga stogui uždengti. Tai gali būti ir viena iš priežasčių, kodėl šiferiniai stogai tokie populiarūs net ir atsisakius asbestinio šiferio kaip stogo dangos

Ši kategorija kitomis kalbomis: 6

[Lounging Mozilla]
Paskutinis atnaujinimas:
sausio 31, 2017 at 1:37:57 UTC
Buitis
Žiniasklaida ir naujienos
Laisvalaikis ir kelionės
Žinynai
Regionai
Mokslas ir išsilavinimas
Pirkiniai
Visuomenė
Sportas
All Languages
Menas
Verslas
Kompiuteriai ir Internetas
Žaidimai
Sveikata