Subcategories 3

AirBaltic
Latvijas aviosabiedrība. Korporatīvā informācija, ziņas par partneriem, gaisa floti, lidojumiem, atlaidēm un darba iespējām. Biļešu rezervēšana un preses relīzes.
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Valsts akciju sabiedrība veic transportlīdzekļu reģistrāciju, autovadītāju kvalifikācijas eksāmenu pieņemšanu, vadītāja apliecību izsniegšanu un tehniskās apskates nodrošināšanu.
Civilās aviācijas administrācija
Realizē valsts politiku civilās aviācijas drošības jomā. Informācija par darbību un struktūru, reglamentējošie dokumenti.
Ecolines
Pasažieru starptautisko pārvadājumu uzņēmums. Informācija par Eiropas maršrutiem, cenu kalkulators, biļešu pasūtīšana. [latviski, angliski, krieviski, lietuviski, igauniski, poliski]
Gulbenes - Alūksnes bānītis
Vienīgais vispārējās lietošanas šaursliežu dzelzceļš Baltijā. Apraksts, kustības saraksts, speciālu reisu pasūtīšana, informācija par apskates objektiem maršrutā.
Latvijas Dzelzceļš
Informācija par pārvaldi, struktūru un ritošo sastāvu. Vilcienu saraksts, maršruti, informācija par pakalpojumiem pasažieriem un uzņēmējiem.
Latvijas gaisa satiksme
Aeronavigācijas pakalpojumu nodrošināšana Rīgas Lidojumu informācijas rajonā. Informācija par kompāniju, tās dienestiem un projektiem, fotogalerija.
Latvijas Valsts ceļi
Valsts akciju sabiedrība. Informācija par braukšanas apstākļiem, satiksmes ierobežojumiem, autoceļiem, satiksmes organizāciju un projektiem. Finansu dati un publikācijas.
Nordeka
Pasažieru pārvadājumi regulāros tālsatiksmes un starptautiskajos autobusu maršrutos. Maršrutu karte, saraksts un meklētājs, informācija par biļešu iegādi un autobusu parku.
Rigas Satiksme
Jaunumi, informācija par pakalpojumiem, tarifiem un darba piedāvājumiem, autobusu kustības saraksti un normatīvie dokumenti.
Rīga
Starptautiska lidosta. Lidojumu saraksts, tiešo lidojumu karte, informācija par aviosabiedrībām, klientu lojalitātes programmu, ielidošanas un izlidošanas pakalpojumiem.
Rīgas Brīvostas parvalde
Apraksts, struktūra un karte, ziņas par darbību, pasažieru satiksmi un vides aizsardzību, likumdošanas informācija.
Rīgas Starptautiskā Autoosta
Informācija par autoostu un pakalpojumiem. Maršrutu meklētājs, saraksts, cenas, izmaiņu paziņojumi.

Other languages 2

[Latvia_Flag_Mozilla]
Last update:
October 27, 2014 at 16:19:01 UTC
Valstis un reģioni
Zinātne
Iepirkšanās
Sabiedrība
Sports
All Languages
Māksla un kultūra
Bizness
Datori un Internets
Spēles
Veselība
Māja un ģimene
Ziņas un mēdiji
Atpūta
Uzziņas