Aizkraukles banka
Pakalpojumi privātpersonām un uzņēmumiem. Kreditēšanas programmas, maksājumu kartes, attālinātas konta vadības līdzekļi. Informācija par banku un pakalpojumiem, kalkulatori, pieteikuma formas.
Baltic International Bank
Specializējas lielo klientu apkalpošanā piedāvājot privātā banķiera servisu. Pakalpojumu apraksts, tarifi un atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem.
First Data
Karšu apstrādes centrs bankām nodrošina karšu izdošanas un pieņemšanas, ATM un POS terminālu vadības, autorizācijas maršrutizācijas pakalpojumus un veic karšu personalizāciju.
Hansabanka
Universāla banka ar filiāļu tīklu visā Latvijā. Jaunumi, finanšu tirgus apskati, informācija par banku un pakalpojumiem, ieguldījumu fondiem, nekustamo īpašumu projektiem.
Hipotēku banka
Uzņēmumu kreditēšana, hipotekāro aizdevumu izsniegšana, finanšu darījumi. Pakalpojumu apraksts, cenrāži un kalkulatori, bankas reitingi.
Latvijas Biznesa Banka
Pakalpojumi privātpersonām un uzņēmumiem tiek sniegti centrālajā birojā, kā arī Latvijas Pasta nodaļās. Informācija par bankas darbību un pakalpojumiem.
Latvijas Tirdzniecības banka
Specializējas finanšu pakalpojumu sniegšanā MDM Financial Group uzņēmumiem un klientiem, kuri veic komercdarbību NVS valstīs.
Nordea Bank Latvijas filiāle
Pakalpojumi privātpersonām un uzņēmumiem. Tai skaitā hipotekārā kreditēšana, vērtspapīru kontu apkalpošana, tirdzniecības finansēšana, termiņnoguldījumi, norēķinu kartes.
Norvik banka
Informācija par pakalpojumiem un filiālēm, tarifi, dokumentu veidlapas, finanšu rādītāji.
Reģionālā investīciju banka
Specializējas tirdzniecības operāciju apkalpošanā. Informācija par banku, pārstāvniecību Ukrainā, pakalpojumiem un tarifiem.
Rietumu Banka
Viena no lielākajām Latvijas bankām korporatīvo Klientu apkalpošanas jomā. Lapa Latvijas iedzīvotājiem.
Sampo Banka
Sampo finanšu grupas banka Latvijā. Informācija par banku un pakalpojumiem privātpersonām un uzņēmumiem.
SEB Banka
Universāla banka privātpersonām un uzņēmumiem. Informācija par pakalpojumiem, filiāļu tīklu un SEB grupu pasaulē.
Trasta Komercbanka
Piedāvā tehnoloģiskus pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām, nodrošina privātbanķiera servisu. Apraksts un cenrādis.

Other languages 16

[Desk Mozilla]
Last update:
October 5, 2016 at 13:54:07 UTC
Bizness
Datori un Internets
Spēles
Veselība
Māja un ģimene
Ziņas un mēdiji
Atpūta
Uzziņas
Valstis un reģioni
Zinātne
Iepirkšanās
Sabiedrība
Sports
All Languages
Māksla un kultūra